Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2021

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που προσπάθησαν και πέτυχαν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια
Εκπαίδευση. Τους ευχόμαστε καλές σπουδές!

Στον πίνακα επιτυχόντων δεν αναγράφεται το πλήρες όνομα για λόγους προστασίας των προσωπικών δεδομένων των υποψηφίων.

Σύντμηση ΟνόματοςΤμήμα/Σχολή ΕπιτυχίαςΠανεπιστήμιο 
Κωνσταντίνα Σ.ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Μαρία Τ.ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
Λουκία Γ.ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
Αθηνά Π.ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
Τηλέμαχος Χ.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
Μιχαέλα Κ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘΑΠΘ
Βαγγέλης Κ.ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘΑΠΘ
Χαράλαμπος Τ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
Χρήστος Σ.ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑ.ΜΑΚ.
Νικόλας Τ.ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑ.ΜΑΚ.
Ραφαήλ Σ.ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑ.ΜΑΚ.
Βασιλική Τ.ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑ.ΜΑΚ.
Ευγενία Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.ΠΑ.ΜΑΚ.
Παύλος Κ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.ΠΑ.ΜΑΚ.
Αλέξανδρος Τ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ανδρέας Ν.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ράνια Κ.ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Θέμης Φ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αλέξανδρος Α.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Κυριάκος Τ.ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Στέλιος Γ.ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Κλαίρη Χ.ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Αγγελική Τ.ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Νικολέτα Α.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Γιώργος Ν.ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Δημήτρης Λ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Φανή Μ.ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Μαρία Γ.ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Άννα Τ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Χριστίνα Φ.ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Γιώργος Π.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Χρυσάνθη Τ.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
Σταύρος Χ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)ΔΠΘ
Αντωνία Χ.ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ)ΕΚΠΑ
Αργύρης Δ.ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
Άννα Κ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
Χρήστος Μ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
Κατερίνα Σ.ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
Κατερίνα Τ.ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
Μαρία Κ.ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ  (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Παρασκευή Δ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Μαρία Δ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Βασίλης Ο.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Γιώργος Β.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Έφη Μ.ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Κατερίνα Γ.ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Κώστας Β.ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ